Nowoczesna aranżacja łazienki za pomocą świateł LED

Nowoczesność nie wychodzi z mody. Wręcz przeciwnie – z każdym kolejnym rokiem, nasze domy i mieszkania stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie. I chociaż wiele osób myśli najpierw o nowoczesnym wystroju salonu, nie powinniśmy zapominać także o naszej łazience. W pomieszczeniu tym przeprowadzamy wszystkie codzienne rytuały, zaś jego sterylny charakter otwiera przed nami mnóstwo możliwości, łączących w sobie styl i praktyczność. Za jeden z przykładów może nam posłużyć lustro łazienkowe Bluetooth z podświetleniem LED. W niniejszym artykule opowiemy Wam, w jaki sposób możemy nadać naszej łazience całkowicie nowego charakteru, nie płacąc przy tym ogromnych sum!

 

 

Nowoczesne lustra łazienkowe

 

Lustro to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Bez niego, mycie zębów, golenie się lub nakładanie makijażu byłoby zwyczajnie niemożliwe. Zastanawiając się nad zakupem takiego akcesorium do naszego domu, warto jest pomyśleć już zawczasu nad wyborem modelu z podświetleniem. Lustro łazienkowe Bluetooth, wyposażone w diody LED i inne opcjonalne funkcje, będzie bowiem nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Zwłaszcza, że kolor oświetlenia lustra również możemy wybrać sami. Pozwoli nam to pogodzić kolor ścian z samymi diodami LED. Co więcej, podświetlane lustro umożliwia na skuteczniejsze przejrzenie się, co jest szczególnie istotne w przypadku pań, które przykładają sporą wagę do swojego makijażu.

 

 

Taśmy LED w pozostałych miejscach

 

Lustro łazienkowe Bluetooth z podświetleniem to nie jedyny sposób na nadanie naszej łazience nowoczesnego charakteru. Za pomocą taśm LED możemy bowiem udekorować półki, a także wyprofilowane wnęki. Wybierając taśmy, warto jest wziąć pod uwagę kolor ścian, aby emitowane światło mogło być w stanie nadać łazience naprawdę oszałamiającego charakteru. Właściciele wanien mogą pomyśleć także nad udekorowaniem ich okolic taśmami z diodami o ciepłym kolorze. Uczyni to kąpiele bardziej relaksującymi. Co więcej, wiele taśm odznacza się wysoką wodoodpornością, co czyni rozwiązanie to w stu procentach bezpiecznym. Dodatkowym atutem jest tu także przystępna cena.

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *