Lustra LED z modułem Bluetooth – codzienne rytuały w rytm Twojej muzyki

Lustra LED Cu Bluetooth to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu osobom, lubiących mieć stały kontakt z ulubioną muzyką. Praktycznie każdy z nas ma bowiem swoje własne hity, których chciałoby się słuchać na okrągło. Zakładamy słuchawki podczas odkurzania, puszczamy muzykę podczas grania. Nowoczesne lustra z technologią Bluetooth pozwolą nam dołączyć do listy tych czynności także poranne rytuały. Bez względu na to, czy nakładamy makijaż przed randką, czy golimy się, aby na spotkaniu biznesowym wypaść jak najlepiej, szarość standardowych czynności możemy zażegnać z pomocą naszej muzyki.

 

 

Jak to działa?

 

Lustra LED Cu Bluetooth oferują nam niezwykle daleki zasięg, pozwalający na połączenie się z urządzeniem mobilnym, znajdującym się nawet dziesięć metrów dalej. Dzięki temu, nie musimy nosić naszego telefonu do łazienki, stwarzając tym samym ryzyko jego zachlapania. Wysokiej jakości głośniki, umieszczone z tyłu lustra, pozwalają nam cieszyć się znakomitym dźwiękiem, przewyższającym ten płynący z telefonu. Jednocześnie sam moduł jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki czemu nie musimy martwić się o skomplikowane sparowanie lustra z urządzeniem mobilnym.

 

 

Pozostałe funkcje

 

Oczywiście, odtwarzanie muzyki to nie jedyna funkcja, oferowana przez lustra LED Cu Bluetooth. Jak wskazuje nazwa, akcesoria łazienkowe tego typu są jednocześnie podświetlane. Diody LED pełnią tu rolę zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Lepsze oświetlenie pomoże nam bowiem lepiej przyjrzeć się naszej twarzy podczas nakładania makijażu lub golenia. Co więcej, emitowane światło jest tu dostosowane w taki sposób, aby nie podrażniać oczu użytkownika. W lustrach tego typu możemy także skorzystać z szeregu opcjonalnych dodatków. Mowa tu chociażby o praktycznej stacji pogodowej, zegarze oraz dodatkowym lustrze powiększającym. Producenci oferują nam także lustra z matami grzewczymi, zapobiegającymi zaparowaniu tafli. Na koniec warto jest także nadmienić, że zaawansowane rozwiązania tego typu oferowane są również przez polskie przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest popularna firma Alasta, prowadząca także swój własny sklep Online. Jeśli szukamy więc nowoczesnego rozwiązania do naszego domu, nie musimy skazywać się na konieczność kosztownego importu.

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *