Nowoczesne lustra łazienkowe – czy są tak stylowe, jak te klasyczne?

Moda na nowoczesne lustra podświetlane, widywane coraz częściej w polskich łazienkach, nadeszła niespodziewanie. Nie dziwi więc fakt, że wielu Polaków wciąż nie jest do końca przekonanych, czy takie zaawansowane technicznie elementy wystroju łazienki faktycznie mogą równać się z dotychczasowymi. A ponieważ za lustro z głośnikiem Bluetooth i innymi funkcjami zapłacimy obecnie znacznie mniej, niż kilka lat temu, warto jest pomyśleć nad zamianą starego na nowe. W niniejszym artykule opowiemy Wam, dlaczego współczesne lustra podświetlane zasługują na naszą uwagę.

 

 

Różnorodność kształtów

 

Podstawą designu każdego lustra jest jego kształt. Wiedzą o tym także producenci nowoczesnych luster z głośnikiem Bluetooth i podświetleniem, gwarantując nam szeroki wybór nie tylko rozmiarów, ale też kształtów tafli. Znajdziemy tu więc nie tylko standardowe lustra prostokątne, ale także niewielkie modele okrągłe oraz modne lustra o zaokrąglonych rogach. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na rozmiar łazienki oraz jej wystrój.

Lustra z głośnikiem Bluetooth to także różnorodne rodzaje podświetlenia. Oprócz różnych odcieni emitowanego światła, możemy także dobrać wzór, w jaki mają zostać ułożone diody. Osoby, które cenią sobie prostotę, mogą więc zdecydować się na subtelne podświetlenie z tyłu tafli. Z kolei klienci, chcący nadać łazience całkowicie nowego charakteru, mają możliwość postawienia na stylowe aranżacje, ożywiające ogólną sterylność łazienki. Dodatkowym atutem jest tu też lekkość takich luster – ponieważ nie uświadczymy tu na ogół grubych, ozdobnych ram, ewentualne przetransportowanie ich podczas przeprowadzki nie będzie stanowić żadnego problemu.

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *