Dlaczego warto jest nabyć lustro podświetlane?

Podświetlane lustra łazienkowe to rozwiązanie, które cieszy się w Polsce coraz większym uznaniem. Ich cena jest niezwykle przystępna, nawet w przypadku modeli markowych (na przykład firmy Alasta), zaś uzyskiwany dzięki nim efekt wizualny naprawdę robi wrażenie. Zanim zdecydujemy się jednak na zakup takiego nowoczesnego, podświetlanego lustra z głośnikiem Bluetooth i/lub innymi funkcjami, warto jest zapoznać się wpierw z cechami tego typu akcesoriów. Dopiero wtedy będziemy mieli stuprocentową pewność, czy taki element wystroju łazienki faktycznie sprosta naszym oczekiwaniom.

 

 

Po co kupuje się lustra podświetlane?

 

Istnieją dwa zasadnicze powody, dla których chętnie kupujemy podświetlane lustra z głośnikiem Bluetooth. Pierwszym z nich jest estetyka. Ponieważ światło diod kierowane jest nie w głąb łazienki, a w ścianę za lustrem, otrzymujemy stylowe źródło oświetlenia, które nie podrażnia jednocześnie naszych oczu. Takie podświetlane lustro sprawia wrażenie akcesorium klasy premium, nadającego łazience nowoczesnego charakteru. Drugim z powodów jest praktyczność tego rozwiązania. Ponieważ diody LED oświetlają naszą twarz równomiernie z każdej strony, nasze odbicie pozostanie czytelne i naturalne, co ułatwi nam golenie się lub nakładanie makijażu.

 

 

Funkcjonalność i ergonomia

 

Lustro z głośnikiem Bluetooth, podświetleniem LED i innymi funkcjami to także niewielkie zużycie energii. Ponieważ cały układ pobiera prąd dopiero po włączeniu, zaś diody LED-owe odznaczają się sporą energooszczędnością, nie musimy martwić się, że nasz nowy nabytek doprowadzi do droższych rachunków za prąd. Co więcej, indywidualne funkcje takiego lustra dobieramy sami podczas zakupu. Dzięki temu, mamy pełną świadomość, że płacimy wyłącznie za te technologie, które sami uznamy za pożyteczne.

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *