Rodzaje łazienkowych luster podświetlanych

Wiele osób wciąż zastanawia się, czy podświetlane lustra z Bluetooth są praktyczne. Chociaż rozwiązanie to zyskuje ostatnimi czasy na popularności w naszym kraju, w dalszym ciągu możemy napotkać osoby pozostające nieufne wobec nowej technologii. I chociaż prawdą jest, że nowoczesne lustra nie stawiają na masywne, ozdobne ramy, tak w dalszym ciągu mają one do zaoferowania szeroką gamę opcji. Tyczy się to zarówno designu, jak i funkcjonalności takich akcesoriów łazienkowych. W niniejszym artykule przybliżymy Wam tematykę różnorodności współczesnych luster.

 

 

Dowolna forma dla dowolnego wnętrza

 

Dzięki swojej ogólnej lekkości, lustra z Bluetooth i innymi funkcjami stanowią idealne uzupełnienie każdej łazienki. Przekłada się to także na prostszy montaż, niewymagający wprowadzania wkrętów do ściany. Producenci nowoczesnych luster nie zapomnieli także o różnorodności ich kształtów. Znajdziemy więc modele okrągłe, idealne do mniejszych metraży, a także standardowe prostokątne oraz podłużne, o zaokrąglonych krawędziach. To właśnie te ostatnie uchodzą obecnie za najmodniejsze.

 

 

Bogactwo funkcji

 

Podstawowym rozwiązaniem, wykorzystywanym we współczesnych lustrach, jest wbudowane oświetlenie LED. Pełni ono funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. To właśnie dzięki niemu, nasze odbicie zawsze pozostanie wyraziste. Producenci oferują nam także lustra z Bluetooth, umożliwiające słuchanie ulubionej muzyki podczas golenia, a także z wyświetlanym zegarem, stacją pogodową oraz dodatkowym lusterkiem powiększającym. Korzystając z oferty producentów takich, jak polska Alasta, możemy jednocześnie dobrać funkcje kupowanego lustra samodzielnie. Zdobędziemy w ten sposób nowoczesny element wyposażenia łazienki, przygotowany wyłącznie z myślą o naszych potrzebach.

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *