Lustro podświetlane do łazienki – dlaczego właśnie z LED?

Lustro łazienkowe z Bluetooth i podświetleniem to nowatorskie rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgają domownicy nie tylko europejscy, ale też polscy. To właśnie dzięki takim elementom łazienkowego wyposażenia, możemy skutecznie zażegnać problem słabego oświetlenia pomieszczenia. Zwłaszcza, że żarówki wiszące pod sufitem nie pozwolą nam uzyskać tak czytelnego odbicia, jak diody umieszczone naokoło tafli. Dlaczego oświetlenie LED odgrywa tu tak wielką rolę?

 

 

Bezpieczeństwo i ergonomia

 

Dla wszystkich renomowanych producentów ważne jest, aby każde nowe lustro łazienkowe z Bluetooth było tak samo stylowe, co praktyczne. To właśnie z tego powodu, sięgnięto tu po wysokiej jakości diody LED. Oświetlenie tego typu odznacza się ciepłą, starannie dobraną barwą. Jest ona zbliżona do światła naturalnego, dzięki czemu nasza skóra zachowuje swój naturalny kolor, gdy przeglądamy się w lustrze. Emitowane światło nie podrażnia także oczu domowników. Diody LED odznaczają się przy tym wysoką energooszczędnością, gwarantującą, że nasze rachunki za prąd nie zdrożeją po zamontowaniu lustra.

Podświetlane lustro łazienkowe z Bluetooth jest także bardzo bezpieczne. Diody LED nie są bowiem wytwarzane z substancji szkodliwych dla zdrowia, które mogłyby się ulatniać pod wpływem ich nagrzania. Co więcej, oświetlenie LED-owe charakteryzuje się wysoką żywotnością, kilkukrotnie przewyższającą tą z standardowych żarówek. Warto tu także nadmienić, że diody tego typu nie nagrzewają się pod wpływem długiej pracy, co dodatkowo zwiększa komfort, płynący z korzystania z lustra. To właśnie dzięki temu rozwiązaniu, nowoczesne lustra łazienkowe stają się powoli nowym standardem w polskich domach i mieszkaniach.

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *