Czy lustra LED z Bluetooth możemy wkomponować w każdą łazienkę?

Lustra LED z Bluetooth, łączące w sobie praktyczne podświetlenie oraz możliwość odtwarzania ulubionej muzyki podczas pobytu w łazience, są coraz częstszym widokiem w polskich łazienkach. Ich nowatorski design oraz przystępność cenowa sprawiają, że powoli znika przekonanie, jakoby było to jedynie kosztowne rozwiązanie dla elit. Wiele osób zastanawia się jednak, czy lustro LED będzie pasować do ich zwykłej, szarej łazienki. Oto, co warto jest wiedzieć na ten temat!

 

 

Do łazienek ciemnych

 

To właśnie ten typ łazienek zyska najwięcej na montażu luster LED z Bluetooth. Pomieszczenia pozbawione okien, a także te, do których światło nie dociera najlepiej, wymagają bowiem skutecznie dobranego źródła oświetlenia. Przy słabym świetle, nasze codzienne rytuały stają się niewygodne i nieprecyzyjne, zaś nam spada ochota na ponowne ich wykonywanie. Lustro LED, dzięki dokładnie rozmieszczonym diodom, oświetla naszą twarz równomiernie z każdej strony. Sprawia to, że jesteśmy w stanie skutecznie przejrzeć się w tafli. Emitowane światło zostało przy tym dostosowane w taki sposób, aby nie oślepiać domownika.

 

 

A w łazienkach jaśniejszych?

 

Lustra LED z Bluetooth idealnie prezentują się także w przypadku łazienek dobrze oświetlonych. Dzięki możliwości doboru koloru oświetlenia, możemy z łatwością wkomponować je w ogólną kolorystykę pomieszczenia. Najlepsze efekty daje wykorzystanie takiego lustra przy ścianach ciemniejszych, które w pełni wyeksponują walory estetyczne diod. Nie oznacza to oczywiście, że jasne płytki niwelują nasze szanse na stylowe wykorzystanie nowoczesnych luster – ciepły kolor oświetlenia nada naszej łazience całkowicie nowego charakteru.

 

 

Jakie lustra wybrać?

 

Naszą rekomendacją są nowoczesne lustra LED, opracowane i wyprodukowane przez polską firmę Alasta. W ofercie tego producenta znajdziemy szeroką gamę akcesoriów do łazienek, odznaczających się różnorodnością kształtów oraz funkcji. Dzięki temu, każdy będzie tu w stanie znaleźć idealne lustro łazienkowe dla siebie. Jeśli myślimy zatem o uczynieniu naszych czterech kątów bardziej nowoczesnymi, zakup lustra z najwyższej półki będzie inwestycją jak najbardziej opłacalną!

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *