Funkcjonalność nowoczesnych luster łazienkowych

Żadna łazienka nie może obejść się bez dobrego lustra. Powinno być ono nie tylko stylowe, ale też odznaczające się najwyższej jakości taflą, dzięki której wgląd w nasze odbicie pozostanie bezproblemowy nawet po kilku latach. Nowoczesne lustro łazienkowe z Bluetooth jest tu idealnym wyborem, łącząc w sobie szereg nowatorskich funkcji. To właśnie dzięki akcesoriom tego typu, nasza łazienka zacznie sprawiać wrażenie przyszłościowej, zaś nasi goście z pewnością będą pełni podziwu dla zastosowanych przez nas rozwiązań. W niniejszym artykule opowiemy Wam, dlaczego tak warto jest zakupić nowoczesne lustra łazienkowe!

 

 

Łazienka przyszłości

 

Lustro łazienkowe z Bluetooth, oferowane chociażby przez polską firmę Alasta, zapewnia nam szeroki wachlarz podręcznych funkcji. Moduł Bluetooth pozwala nam na wygodne odtwarzanie ulubionej muzyki, przechowywanej na urządzeniu mobilnym. Zasięg modułu wynosi dziesięć metrów. Dzięki dwóm głośnikom umieszczonym z tyłu lustra, możemy więc cieszyć się naszymi osobistymi hitami podczas mycia zębów lub nakładania makijażu. Nie ma bowiem lepszego sposobu na wprowadzenie się w imprezowy nastrój jeszcze przed wieczornym wyjściem!

Poza łącznością Bluetooth, nowoczesne lustra łazienkowe wyposażone zostały także w podświetlenie LED, będące obecnie rynkowym standardem. To właśnie dzięki niemu, nasze odbicie stanie się bardziej wyraźne, zaś starannie dobrany kolor diod sprawi, że nasza twarz nie zostanie przebarwiona wizualnie. Znajdziemy tu także matę grzewczą, zapobiegającą zaparowaniu tafli, a także stylowy zegar i stację pogodową.

 

 

Gwarancja stylu

 

Nowoczesne lustro łazienkowe z Bluetooth sprawi, że całe pomieszczenie nabierze całkowicie nowego charakteru. Tyczy się to szczególnie wariantów z zegarem wyświetlanym w rogu tafli, przywodzącym na myśl technologie, które mogliśmy dotychczas oglądać tylko w filmach Sci-Fi. Co więcej, oświetlenie LED, wykorzystywane we współczesnych lustrach łazienkowych, dostępne jest w wielu wariantach stylistycznych, umożliwiających dobranie modelu, który z pewnością wpasuje się w nasze gusta. Polecamy gorąco wszystkim osobom, chcącym wprowadzić do swojego domu odrobinę nowoczesności!

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *