Lustro łazienkowe LED – markowe czy budżetowe?

Lustra z podświetleniem LED przykuwają uwagę coraz większej liczby Polaków. Trudno jest się temu dziwić – ich cena jest znacznie przystępniejsza, niż mogłoby się nam wydawać, zaś efekt końcowy po ich montażu naprawdę robi wrażenie. Wiele osób, planujących zakup lustra z Bluetooth i innymi funkcjami, stara się jednak zaoszczędzić pieniądze, wybierając modele budżetowe. Czy naprawdę warto jest kierować się wyłącznie ceną w takich przypadkach? Odpowiedzi na to pytanie udzielimy na łamach niniejszego artykułu!

 

 

Żywotność a cena

 

Budżetowe lustra z Bluetooth, podświetleniem LED i innymi funkcjami mogą początkowo zachwycać jakością wykonania. Niestety, czas stopniowo zacznie odkrywać przed nami ich prawdziwe oblicze. Mowa tu o słabej jakości materiałach, wykorzystanych w produkcji tanich luster. Nawet, jeśli dany model nie będzie mieć większych problemów ze szczelnością, po kilku miesiącach będziemy mogli zaobserwować widoczną korozję elementów metalowych. Nie inaczej jest też w przypadku samej tafli – w lustrach słabej jakości, zacznie ona zwyczajnie czernieć. Pogarsza to nie tylko estetykę naszej łazienki, ale też utrudnia skuteczne przejrzenie się podczas golenia lub nakładania makijażu. W niektórych tanich modelach można też zauważyć słabą jakość oświetlenia – czasem jest ono zbyt mocne i drażniące oczy, zaś w innych wypadkach odznacza się niewystarczającą jasnością.

 

 

Gwarancja jakości

 

Faktem jest, że markowe lustro z Bluetooth to znacznie lepszy wybór. Kosztuje ono co prawda nieco więcej od budżetowych opcji, lecz będziemy mieć wówczas pewność, że nabywane lustro będzie nam służyć przez bardzo długi czas. Dodatkowym powodem, dla którego warto jest zaufać renomowanym markom, jest elastyczność oferty. Dla przykładu, nasza rodzima firma Alasta oferuje w swoim sklepie nie tylko zróżnicowane designy luster podświetlanych, ale też możliwość doboru pozostałych funkcji. Wszystkie informacje są podane w klarowny sposób, zaś my mamy pełną świadomość tego, ile i za co zapłacimy. Jeśli zależy nam więc na stylowej nowoczesności w naszym domu, postawmy na sprawdzoną jakość.

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *