Nowoczesne lustra LED – dlaczego warto?

Lustro to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. To właśnie dzięki niemu, możemy skutecznie przeprowadzać poranne rytuały, od mycia zębów, na nakładaniu makijażu skończywszy. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej sięgamy po lustra LED z funkcją Bluetooth, podświetleniem, wyświetlaną godziną i innymi nowatorskimi rozwiązaniami. To właśnie one są bowiem gwarancją najwyższej precyzji oraz komfortu, towarzyszącymi nam każdego rana oraz wieczora. Oto, dlaczego warto jest zdecydować się na takie nowoczesne akcesorium do naszej łazienki!

 

 

Wysoka funkcjonalność…

 

Lustro LED z funkcją Bluetooth i podświetleniem przyda się w szczególności tym osobom, których łazienki są dość ciemne. Powody są różne – czasem dane pomieszczenie zwyczajnie nie ma okien, zaś w innych przypadkach światło zasłaniane jest przez wysoki blok, stojący naprzeciwko. Efekt pozostaje jednak taki sam – nasza łazienka jest zbyt ciemna, abyśmy mogli precyzyjnie nałożyć makijaż lub ogolić się. Lustro LED z podświetleniem posiada specjalnie zaprojektowane diody, dzięki którym nasza twarz zostanie oświetlona równomiernie z każdej strony. Naturalnie białe światło zbliżone jest barwą do tego naturalnego, dzięki czemu nasza skóra nie będzie sprawiać też wrażenia trupiobladej. Warto jest także nadmienić, że producenci nowoczesnych luster często oferują nam także specjalne maty grzewcze. Zapobiegają one parowaniu tafli, umożliwiając skuteczne przeglądanie się nawet po wyjściu z kąpieli.

 

 

…i praktyczność

 

Funkcja Bluetooth w lustrze LED umożliwia nam cieszenie się ulubioną muzyką podczas każdej wizyty w łazience. Dzięki zainstalowanemu modułowi oraz zintegrowanym głośnikom, możemy z łatwością odtworzyć pliki muzyczne z naszego urządzenia mobilnego. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także zegar cyfrowy, wyświetlany w rogu tafli. Godzina nie zasłoni więc naszego odbicia, zaś my bez problemu będziemy w stanie pilnować czasu przed wyjściem do pracy lub na uczelnię. Jeśli cenimy więc sobie nowoczesność i chcemy, aby nasz dom nabrał zupełnie nowego charakteru, wybierzmy jeden z modeli zaawansowanych luster LED!

 

Author: Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *